Deadpool 2 - Letní kino na zámku

Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi USA / 2018 / 119 min / titulky / 15+ / 90,- Kč Režie: David Leitch Hrají: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Terry Crews, Stefan Kapicic, Zazie Beetz, Karan Soni, Morena Baccarin, T.J. Miller, aj. Deadpool vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem "Nejlepší milovník na světě". Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.


Mamma Mia! - Letní kino na zámku

Muzikál / Romantický / Komedie USA, Velká Británie, Německo / 2008 / 109 min / titulky / 90,- Kč Režie: Phyllida LloydHrají: Meryl Streep, Colin Firth, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Julie Walters, Stellan Skarsg?rd, Christine Baranski, Dominic Cooper, Rachel McDowall, aj. Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.


Mamma Mia! Here We Go Again - Letní kino na zámku

premiéra Muzikál USA / 2018 / premiéra / 114 min / titulky / 130,- Kč Režie: Ol Parker Hrají: Meryl Streep, Colin Firth, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Lily James, Stellan Skarsg?rd, Dominic Cooper, Jeremy Irvine, Andy Garcia, aj. Sice to trvalo dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi.


Noc v zoo

speciální akce pro děti (min. od ukončené 1. třídy ZŠ - do 15 let) pátek 20. 7. do 18 hodin - sobota


Děsivé dědictví - Letní kino na zámku

premiéra Drama / Horor / Mysteriózní USA / 2018 / premiéra / 126 min / titulky / 15+ / 110,- Kč Režie: Ari Aster Hrají: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd, Mallory Bechtel, Jarrod Phillips, Austin R. Grant, Brock McKinney, Morgan Lund Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají.


Mrakodrap - Letní kino na zámku

premiéra Akční / Drama / Thriller / Krimi USA / 2018 / premiéra / 103 min / titulky / 12+ / 130,-Kč Režie: Rawson Marshall Thurber Hrají: Dwayne Johnson, Pablo Schreiber, Neve Campbell, Noah Taylor, Roland M?ller, Byron Mann, Paul McGillion, aj. Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta, aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná. Požár se rychle šíří a i když se zrovna pohybuje mimo budovu, bude muset rychle dovnitř, protože v jednom z nejvyšších pater je uvězněna jeho žena se dvěma dětmi.


Italka v Alžíru

20:00 jižní zahrady | Druhá Rossiniho opera, kterou zkomponoval ve svých 21 letech. Komickou operu o dvou dějstvích uvádí Evropská Hudební Akademie Teplice. Operní představení je nastudováno ve spolupráci s operními studii Univerzity Britské Kolumbie (Kanada) a Univerzity Severní Floridy (USA). | Dirigent: Norbert Baxa, režie: Krzysztof Biernacki (USA). | Vstupné: 450, 350 a 250 Kč.


Stálé expozice a výstavy