BK ARMEX Děčín- BK JIP Pardubice

Rezervace je platná 3 dny.PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE POTVRZOVACÍ E-MAIL!REZERVACE JE NUTNÉ SI VYZVEDNOUT NEJPOZDĚJI 15 MINUT PŘED ZAČÁTKEM UTKÁNÍ. Rezervaci lze vyzvednout nebo vstupenku přímo zakoupit na některém z prodejních míst Vstupenky Děčín nebo v ARMEX Sportcentru Děčín: pondělí, středa 9:00 - 12:00, 14:00 - 16:00 Elektronickou vstupenku zakoupíte prostřednictvím rezervačního systému Vstupenka Děčín (platba on line + tisk na domácí tiskárně), pozn.: čárový kód musí být vytištěn kvalitně, aby byl čitelný. Rezervaci lze vyzvednout nebo vstupenku zakoupit také 1 hodinu před utkáním v ARMEX Sportcentru. Slevy platí pro seniory nad 60 let a děti do 6 let zdarma bez nároku na sedadlo


Lví žena

Drama Norsko / 2017 / premiéra / 126 min / titulky / 12+ / 100,- Kč Režie: Vibeke Ids?e Hrají: Eveline Bär, K?re Conradi, Ken Duken, Nils J?rgen Kaalstad, Burghart Klaußner, Lisa Loven Kongsli, John Sigurd Kristensen, aj. Příběh nás zavádí do chladného severu Evropy na začátku 20. století. Děvčátko Eva se narodilo s hypertrichózou - onemocněním, díky kterému jí po celém těle roste nadměrné množství chlupů. Odmala tak prochází rukama doktorů, kteří si s ní neví rady, a spolužáků, kteří se jí smějí. Ani vlastní otec netuší, jak má ke své dceři přistupovat, a drží ji raději v ústraní. Eva se ale rozhodne, že svůj sen žít jako ostatní naplní za každou cenu.


SLYŠENÍ /D3

Tomáš Vůjtek SLYŠENÍ Komorní scéna Aréna Ostrava Hra čerpající z "rozpolcenosti" Adolfa Eichmanna, jednoho z největších válečných zločinců, který aktivně organizoval genocidu evropských Židů. Ten se v roce 1961 při soudním procesu v Jeruzalémě hájil tím, že jako německý důstojník pouze plnil rozkazy, k Židům však nepociťoval žádnou zášť. Jsou však také zdokumentovány jeho výroky pronášené v kruhu kamarádů z SS, v nichž se ke své účasti na genocidě hrdě hlásí. Kariéra nacistického zločince, jenž chce samotnému Pánubohu vylíčit svou verzi událostí, je konfrontována s osudy Židů, kteří byli vyvezeni v roce 1939 do tábora v Nisku nad Sanem, kam směřovaly první Eichmannovy transporty. oficiální ankety: Cena divadelní kritiky za nejlepší inscenaci roku 2015 Marek Cisovský - Cena divadelní kritiky za nejlepší mužský herecký výkon roku 2015 Cena divadelní kritiky za nejlepší českou uvedenou hru v roce 2015 režie: Ivan Krejčí scéna: Milan David kostýmy: Marta Roszkopfová hudba: Nikos Engonidis hrají: Marek Cisovský, Petra Kocmanová, Petr Panzenberger, Šimon Krupa, Vladislav Georgiev, Tereza Cisovská, Ondřej Malý, Albert Čuba, Josef Kaluža, Pavel Cisovský délka: 2:35 vstupné: 240, 220, 200,- Kč sponzorem skupiny D3 je Ing. Aleš Klaudy sponzorem představení je Armex Instalatér Centrum s.r.o.


 

Ostatní dnešní akce

 

Knihovna: Výstava - Historické dálkové turistické trasy

Ve spolupráci s Ústeckou kulturní platformou 98 Chodba ve třetím patře městské knihovny.


Knihovna: Výstava - Nejlepší knihy dětem 2015/2016

Chodba ve druhém patře městské knihovny.