Příšerky z vesmíru

Animovaný / Komedie / Rodinný Německo, Lucembursko, Dánsko / 2018 / premiéra / 85 min / dabing / 130,-Kč, děti 110,- kč Režie: Christoph Lauenstein, Wolfgang Planetu Zemi čeká invaze animované kosmické legrace. Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou. Tři ufonští kamarádi si na něm naladí vysílání teleshoppingu a okamžitě se zamilují do speciální, bezkonkurenčně nejlepší masážní matrace za tu nejlepší cenu. Je báječná a musejí ji mít. Rozhodnou se, že si ji pořídí a potají se k nám vydají v létajícím talíři. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají.


Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva EMA

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy Německo / 2018 / premiéra / 110 min / dabing / 130,- Kč, děti 110,- Kč Režie: Dennis Gansel Hrají: Solomon Gordon, Henning Baum, Annette Frier, Michael Herbig, Christoph Maria Herbst, Rick Kavanian, Uwe Ochsenknecht, Milan Peschel, Shirley MacLaine, Gerhard Jentsch Jim je docela obyčejný kluk s tak trochu neobyčejným příběhem. Jako malý se ocitl v Jasmánii, malém ostrovním království. Jeho nejlepším kamarádem je strojvůdce Lukáš, hrdý majitel parní lokomotivy Emy. Tahle nerozlučná trojice jednoho dne poslechne volání dálek a vydávají se do světa. Jejich cesta je zavede do Mandaly. Tam se dozví, že císařova dcera Li Si byla unesena. Nešťastný panovník je požádá o pomoc při její záchraně. Stopy ztracené princezny je vedou přes moře a hory až do bájného dračího města Žalmánie.


Profesoři zločinu - Masterclass

Komedie Itálie / 2018 / premiéra / 118 min / titulky / 12+ / 90,- Kč Režie: Sydney Sibilia Hrají: Valerio Aprea, Marco Bonini, Paolo Calabresi, Libero De Rienzo, Stefano Fresi, Lorenzo Lavia, Edoardo Leo, Luigi Lo Cascio, Neri Marcor?, aj. Na akademickou zločineckou bandu Pietra Zinniho čeká nová výzva. Trh s chytrými drogami vzkvétá a zoufalá policie hledá experty, kteří by je byli schopni získat, analyzovat a identifikovat nové molekuly. A kdo jiný je připravený vrhnout se na tak delikátní úkol než skupina bývalých vysokoškolských profesorů. Mají zkušenosti, mají odvahu a umí si vyrobit potřebné vybavení. Pietro tak musí dát dohromady starou partu. Má to však jeden háček: oficiálně stále sedí ve vězení.


PIXIE (lir) - Frekvence 2 2Hz w

Music club KLUB Děčín vás zve 29.06.2018 na "PIXIE (lir) - Frekvence 2 2Hz w " Přinášíme vám zcela nový projekt s názvem Frekvence 2 2Hz. Tento projekt je zaměřený na elektronickou hudbu vycházející z UK underground culture. Projekt však není zaměřen pouze na hudbu, jeho účelem je spojovat všechny kreativně smýšlející lidi, ve kterých by naše události měli evokovat nové nápady, inspirovat ke novým spolupracím a kolaboracím a celkově podporovat (nejen) hudební dění na DnB scéně. Prvním hostem tohoto projektu byl v Lednu 2018 Philip TBC, který společně s Monkey Boom crew vystupoval v Klubu DC. Dalším dílem série je právě Pixie, který pro dvacet dvojku zahraje opět v Klubu 29.06.2018. Do budoucna se můžete těšit na spoustu událostí právě v Klubu, ale i v České Lípě, Liberci a okolí. Koncept těchto událostí spočívá v tom, že každý, kdo přijde a zúčastní se, by měl mít pocit, že odchází s tím s čím přišel a že ho večer vnitřně obohatil ve smyslu kreativní inspirace či nápadů pro spolupráci. Z tohoto důvodu je důležité, aby každý zakusil večer od začátku až do konce a vnímal jej jako celek. Cena: předprodej 80,00 Kč a na místě 100,00 Kč


 

Ostatní dnešní akce

 

Hurá prázdniny!

29. 6. - 1. 7. 2017 jedničkáři do zoo zdarma přineste do zoo ukázat své aktuální vysvědčení - pokud