Lanugo

Vstupné: předprodej 200,- /8 na místě 250,- Kč Lanugo se ve své tvorbě prezentuje nesmírně zajímavým a inteligentním popem, který balancuje na hraně jazzu a dalších žánrů. My jsme rádi, že se tato "superkapela" složená z toho nejlepších muzikantů české hudební scény opět po letech podívá do Děčína!


Ventolín

Vstupné: předprodej 250,- / na místě 300,- Kč Ventolína jistě není příliš nutné představovat. Pokud se chcete smát a zároveň bláznivě tančit do uhrančivých disko rytmů, nesmíte tento večer v klubu Le Garage Noir chybět. Pokud jste o tomto fenoménu doposud neslyšeli, tak věřte, že tohle se musí vidět a hlavně zažít. Koncerty Ventolína se totiž dají popsat jen velmi těžko.


I Love You Honey Bunny + Dan Bright

Vstupné: 250,- Kč Naši oblíbenci I Love You Honey Bunny se opět vrací do Děčína! Jedna z nejtalentovanějších stále ještě mladých kapel s neotřelým zvukem přijede do Děčína představit zbrusu nové skladby z nového alba! Společně s nimi absolvuje svůj první koncert v Děčíně nadaný českokamenický songwriter Dan Bright.


Luboš Pospíšil a 5P

Vstupné. předprodej 250,- / na místě 300,- Kč Předvánoční čas v našem klubu by nebyl kompletní, pokud bychom zapomněli na tradiční vánoční koncert Luboše Pospíšila a jeho 5P. V minulých dvou letech jsme se však bez této tradice museli obejít, oboustranné těšení je tedy velké.


JB and the Late Night Band

Vstupné: 200,- Kč Děčínská cover kapela, která vznikla, aby jednou za rok ve vánočním čase udělala pořádnou párty s oblíbenými hity jejich oblíbených hudebních interpretů. Nic víc, nic míň. O první a poslední akci o svátcích v roce 2019 kolují legendy, věříme, že se něco podobného bude opakovat i v roce 2022.


Destroyself - tradiční vánoční koncert

Vstupné: 200,- Kč Další z řady tradičních vánočních garážových obřadů. To je pořádně vypečený koncert v podání děčínských metalových harcovníků z kapely Destroyself!


Stálé expozice a výstavy