Na nože

Komedie / Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní USA / 2019 / premiéra / 130 min / 12+ / tit. / 130,- Kč, Režie: Rian Johnson Hrají: Daniel Craig, Chris Evans, Lakeith Stanfield, Ana de Armas, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford, Christopher Plummer, Jaeden Martell, Riki Lindhome, Raúl Castillo, Edi Patterson, Noah Segan Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris "Captain America" Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.


Bílá jako padlý sníh

Komedie Francie / 2019 / premiéra / 112 min / 15+ / titulky / 120,- Kč Režie: Anne Fontaine Hrají: Isabelle Huppert, Lou de Laâge, Benoît Poelvoorde, Damien Bonnard, Vincent Macaigne, Charles Berling, Jonathan Cohen, Pablo Pauly, Richard Fréchette Na mladou a krásnou Claire žárlí nevlastní matka tak moc, že se rozhodne ji zavraždit. Dívku ale zachrání neznámý muž, který jí nabídne ubytování na své farmě. Claire u něj zůstává a brzy začíná působit rozruch mezi vesničany: postupně se do ní zamiluje sedm mužů. Tak začíná příběh úplného tělesného a citového osvobození.


Zpívání v Garáži 6

na klavír: Jiří Holubec zpěv: publikum moderuje: Martin Pošta Nezpívejte si jen v koupelně, ale přijďte si zazpívat do "Garáže". Rozhodli jsme se věnovat šesté zpívaní ať už převzatým nebo originálním písním Karla Gotta. Chceme tím v listopadu oslavit i další výborné autory jako například Zdeňka Borovce, Karla Svobodu, Jiřího Štaidla a další. Odchodem Karla Gotta skončila éra, kdy jsme tyto písně mohli slyšet v jeho originálním podání. Začíná éra, kdy je zpěv těchto hitů na nás. Tak přijďte. Bude tam na Vás již po šesté čekat živý profesionální klavírní doprovod, skladby upravené do zpívatelné tóniny a texty písní. Kupujte, sdílejte, zvěte okolí, trénujte. Těšíme se na Vás.


 

Ostatní dnešní akce

 

Prales na talíři

Po celý listopad mimořádná program ZooŠkoly doporučeno pro starš&


Prales na talíři

Po celý listopad mimořádná program ZooŠkoly doporučeno pro starš&