Vyhlídková plavba lodí Bohemia

V rámci Týdne pro seniory Vás zveme na vyhlídkovou plavbu lodí Bohemia do Hřenska a zpět, vstupné zdarma, dle opatření COVID-19, pořadatel: Magistrát města Děčín OSV, Labská plavební společnost s.r.o.


Castrovi špioni / Regionální ozvěny Febiofestu 2021

Dokumentární Irsko / 2021 / předpremiéra / 103 min / titulky / 12+ / 115,- Kč Režie: Gary Lennon, Ollie Aslin Pět Kubánců, kteří v USA působili jako špioni, bylo v roce 2000 odsouzeno k trestům rozmezí 15 let vězení až doživotí. Do té doby vedli dvojí život počestných Američanů a agentů předávajících informace kubánské vládě. Napínavý dokument plný lstí, falešných identit a kódovaných zpráv je založen na unikátních archivních záběrech a exkluzivních výpovědích samotných členů tzv. "Kubánské pětky", kteří barvitě líčí svůj nábor, nebezpečné špionážní mise i zadržení a soud..


Slalom / Regionální ozvěny Febiofestu 2021

Drama Belgie, Francie / 2021 / předpremiéra / 92 min / titulky / 12+/ 115,- Kč Režie: Charl?ne Favier Hrají: Noée Abita, Jérémie Renier, Axel Auriant, Muriel Combeau, Marie Denarnaud, François Godart, Catherine Marchal Patnáctiletá Lyz přijíždí do lyžařské školy, kde se z "otloukánka" rychle stává nadějí týmu na zlaté medaile z nejdůležitějších světových závodů ve slalomu. Čím dál tím víc času tak tráví s trenérem Fredem, i když hrozí, že jeho zájem o ni brzy přesáhne čistě profesní rovinu vztahu. Psychologicky pečlivě odstíněné drama je situované do vizuálně atraktivních alpských lokací.


 

Ostatní dnešní akce