Ledové království II

Animovaný / Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný USA / 2019 / premiéra / 139 min / dab. / 3D 150,- Kč, děti 130,- Kč, 2D 130,- Kč, děti 110,- Kč Režie: Chris Buck, Jennifer Lee Hrají: Idina Menzel, Josh Gad, Kristen Bell, Evan Rachel Wood, Sterling K. Brown, Jonathan Groff, Santino Fontana, Alfred Molina (další profese) Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně


Bílá jako padlý sníh

Komedie Francie / 2019 / premiéra / 112 min / 15+ / titulky / 120,- Kč Režie: Anne Fontaine Hrají: Isabelle Huppert, Lou de Laâge, Benoît Poelvoorde, Damien Bonnard, Vincent Macaigne, Charles Berling, Jonathan Cohen, Pablo Pauly, Richard Fréchette Na mladou a krásnou Claire žárlí nevlastní matka tak moc, že se rozhodne ji zavraždit. Dívku ale zachrání neznámý muž, který jí nabídne ubytování na své farmě. Claire u něj zůstává a brzy začíná působit rozruch mezi vesničany: postupně se do ní zamiluje sedm mužů. Tak začíná příběh úplného tělesného a citového osvobození.


Zpívání v Garáži 6

na klavír: Jiří Holubec zpěv: publikum moderuje: Martin Pošta Nezpívejte si jen v koupelně, ale přijďte si zazpívat do "Garáže". Rozhodli jsme se věnovat šesté zpívaní ať už převzatým nebo originálním písním Karla Gotta. Chceme tím v listopadu oslavit i další výborné autory jako například Zdeňka Borovce, Karla Svobodu, Jiřího Štaidla a další. Odchodem Karla Gotta skončila éra, kdy jsme tyto písně mohli slyšet v jeho originálním podání. Začíná éra, kdy je zpěv těchto hitů na nás. Tak přijďte. Bude tam na Vás již po šesté čekat živý profesionální klavírní doprovod, skladby upravené do zpívatelné tóniny a texty písní. Kupujte, sdílejte, zvěte okolí, trénujte. Těšíme se na Vás.


 

Ostatní dnešní akce

 

Prales na talíři

Po celý listopad mimořádná program ZooŠkoly doporučeno pro starš&


Prales na talíři

Po celý listopad mimořádná program ZooŠkoly doporučeno pro starš&