loading...
2024

  1. S jakým předstihem jsou na tomto webu zvěřejňovány představení či jiné akce?
  Každá instituce má svá jedinečná pravidla a je jen na ní, kdy akci zveřejní a tím pádem nabídne k prodeji. Zatímco externí pořadatel tlačí na to, aby v září mohl prodávat lístky na koncert v prosinci, divadlo si například nadále drží pravidlo, že k prodeji nabízí pouze představení měsíc předem - to aby všichni měli stejné podmínky. Nebude to však platit pro koncerty a akce „na volnou kasu“. Suma sumárum: www.vstupenkadecin.cz je neustále aktualizovaný web a vyplatí se ho pravidelně sledovat. Doporučujeme proto registraci Vašeho mailu…

  2. Jak dlouho budu mít lístek rezervovaný? A kde si ho mohu vyzvednout?
  V tomto ohledu platí naopak /až na jednu výjimku/ pro všechny stejné podmínky: Rezervace je platná tři dny a lístek si můžete koupit na kterémkoli prodejním místě - viz kontakty. Maximální možný počet rezervovaných sedadel je šest. Prodej na dobírku je možný maximálně dvacet dnů před zahájením akce. Lístek je nutné vyzvednout minimálně čtvrt hodiny před začátkem akce - poté je uvolněn a dán do prodeje.

  3. Jak se dozvím, že má rezervace proběhla v pořádku?
  Program Vám vždy napíše, jakou operaci právě provádí. Kromě toho: napíšete-li správně svůj mail, obdržíte potvrzující zprávu i prostřednictvím elektronické pošty.

  4. Po kliknutí na „objednat“ se mi neotevře celý sál, co mám dělat?
  Máte špatně nastaveno rozlišení okna. Srolujte dolů co nejvíce to jde a klikněte na „aktualizovat“.

  5. Mohu si lístky rezervovat i bez registrace?
  Jistě, k registraci Vás nikdo nenutí. Velkou výhodou registrace je, že při další návštěvě nebudete muset vypisovat všechny identifikační údaje. Vždy však samozřejmě budete mít právo volby.

  6. Sotva co bylo zveřejněno představení z divadla, už je půlka sálu plná, jak je to možné?
  Divadlo má předplatitelské skupiny. Zmiňovanou půlku sálu proto tvoří předplatitelé, kteří z logiky věci mají „své místo jisté“.

  7. Pořádám akci a chtěl bych se zapojit do tohoto systému, jak to mám udělat a jaké jsou provize?
  Kontaktujte Městské centrum kultury a cestovního ruchu, rádi Vám podají informace.
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.